04.01.2024 11:05
Депутати не підтримали петицію про сезонний тариф на опалення
![6596752ce05a2__4b4deb4e-399.jpg.1024x0_q85.jpg 6596752ce05a2__4b4deb4e-399.jpg.1024x0_q85.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176020/6596752ce05a2__4b4deb4e-399.jpg.1024x0_q85.jpg)
Під час 22-ї сесії міської ради запорізькі депутати не підтримали петицію щодо запровадження сезонного одноставкового тарифу на послугу централізованого опалення.
Петицію було подано у жовтні минулого року. Автор запропонував запровадити для споживачів сезонний (тільки в опалювальний період) одноставковий тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії на весь період надання послуги з постачання теплової енергії. Петицію підтримали 755 запоріжців.
Звернення було опрацьоване та підготовлений відповідний проєкт рішення, який розглянули на сесії міської ради 22 грудня. За результатами голосування проєкт рішення не був підтриманий депутатами.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини