08.01.2024 10:20
Запоріжці звертаються за різними послугами до міських ЦНАПів
![659bada2c58cb__o_1hhu1it921ner18p31m5k7kic871k.jpg 659bada2c58cb__o_1hhu1it921ner18p31m5k7kic871k.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176540/659bada2c58cb__o_1hhu1it921ner18p31m5k7kic871k.jpg)
Запорізький Центр надання адміністративних послуг та його територіальні підрозділи продовжують надавати послуги містянам. Так, з 1 по 5 січня з різними питаннями до ЦНАПів звернулись 3808 людей.
Найбільш популярною стала послуга оформлення компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану. Із заявами з цього питання звернулися 3342 людини. Також надійшла 191 заява про отримання матеріальної допомоги мешканцям, чиє житло зруйноване або стало непридатним для проживання у результаті ворожих обстрілів.
Загалом, нині у Запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах містяни можуть скористатися 286 видами послуг.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини