08.01.2024 10:35
Комунальники усувають наслідки негоди
![659bb492b647f__416310481_310659001973791_6355167364288939189_n.jpg 659bb492b647f__416310481_310659001973791_6355167364288939189_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176581/659bb492b647f__416310481_310659001973791_6355167364288939189_n.jpg)
Працівники комунальних підприємств продовжують прибирати місто від снігу, обробляти дороги та тротуари антиожеледними матеріалами. Роботи тривають з вечора і продовжуються зараз.
На цей час у місті працюють 90 робітників, понад 50 одиниць посипочної, снігоприбиральної техніки КП «ЕЛУАШ». Під час виконання робіт використано понад тисячу тонн антиожеледної суміші.
Особлива увага приділяється дорогам з активним рухом транспорту, зокрема громадського, спускам та підйомам, перехрестям, зупинкам громадського транспорту. Також підвищена увага стану тротуарів.
![416055994_310658598640498_1614752849091928239_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176669/416055994_310658598640498_1614752849091928239_n.jpg)
![416247623_310661138640244_7754295494603154368_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176670/416247623_310661138640244_7754295494603154368_n.jpg)
![416275664_310659011973790_5322851541996870652_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176671/416275664_310659011973790_5322851541996870652_n.jpg)
![416290884_310661121973579_4046233508686532419_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176672/416290884_310661121973579_4046233508686532419_n.jpg)
![416296363_310661191973572_3145372975836669054_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176673/416296363_310661191973572_3145372975836669054_n.jpg)
![416310481_310659001973791_6355167364288939189_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176674/416310481_310659001973791_6355167364288939189_n.jpg)
![416381372_310661238640234_9038552449664435908_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176675/416381372_310661238640234_9038552449664435908_n.jpg)
![418151683_310661078640250_3855032856619665008_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176676/418151683_310661078640250_3855032856619665008_n.jpg)
![418225984_310661255306899_2673534412919812547_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/176677/418225984_310661255306899_2673534412919812547_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини