09.01.2024 10:30
Відкритий збір пластику на потреби захисників
![659d02829315c__gf-2hjr-yjpd-n5ph_po-co-zbierac-plastikowe-nakretki-od-butelek-czy-to-rodzaj-recyklingu-1920x1080-nocrop-1160x770-1.jpg 659d02829315c__gf-2hjr-yjpd-n5ph_po-co-zbierac-plastikowe-nakretki-od-butelek-czy-to-rodzaj-recyklingu-1920x1080-nocrop-1160x770-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177083/659d02829315c__gf-2hjr-yjpd-n5ph_po-co-zbierac-plastikowe-nakretki-od-butelek-czy-to-rodzaj-recyklingu-1920x1080-nocrop-1160x770-1.jpg)
Збір пластикових кришечок для потреб наших військових започаткували активісти Запорізької обласної студентської ради, котрі ведуть активну волонтерську діяльність.
Зараз у військових ЗСУ є потреба, яку вдасться закрити завдяки збору кришечок від пластикових пляшок. Вони будуть передані волонтерам. На виручені кошти планується придбати «військову пташку». Головним партнером збору є Обласний центр патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради.
Збір кришечок оголошено з 4 січня по 10 лютого (08:00 – 18:00) за адресою вул. Патріотична, 49 (коридор 2 поверху правого крила Центру, орієнтир – 26 каб.)
Реєстрація обов’язкова для висвітлення списку учасників у соціальних мережах (закладу/організації/департаменту/управління).
Всім охочим доєднатися слід заповнити форму.
Додаткову інформацію можна знайти на сторінках Запорізької обласної студентської ради у соцмережах - Instagram та Facebook.
![416998727_824626589468844_491347389952926011_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177184/416998727_824626589468844_491347389952926011_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини