09.01.2024 13:30
Комунальники закінчили першочергові роботи з усунення наслідків обстрілу
![659d2ebb79336__fef9f937-d315-4839-b1ef-10636a818297.jpg 659d2ebb79336__fef9f937-d315-4839-b1ef-10636a818297.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177252/659d2ebb79336__fef9f937-d315-4839-b1ef-10636a818297.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Наші комунальники вже закінчили першочергові роботи з усунення наслідків учорашнього ракетного обстрілу.
Усього вчора було ушкоджено 19 багатоквартирних будинків, 14 будинків приватного сектору та 2 навчальних заклади.
На цей час фахівці «Запоріжремсервісу» вже опрацювали усі надані їм заявки та закрили пошкоджені вікна і покрівлі. Ремонтні матеріали були використані з міського резерву.
На місцях у комунальних автобусах продовжують чергувати представники райадміністрації та соцслужб, які надають людям консультації. Зокрема щодо того, як власники постраждалого житла можуть отримати державну компенсацію на ремонт своїх осель по програмі єВідновлення.
Як завжди, на допомогу людям прийшли і благодійні та гуманітарні організації: «Добробат», місія «Проліска», БФ «Посмішка ЮА», ГО «BELUGA UA», «Право на захист», World Central Kitchen, «Карітас Запоріжжя», БФ «АРТАК», ГО «Сонце ЮА».
![18c7fe7b-4ef9-4542-bd54-dd833bed8929.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177344/18c7fe7b-4ef9-4542-bd54-dd833bed8929.jpg)
![58a1a9f2-786b-4a0f-a204-b42f04555882.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177345/58a1a9f2-786b-4a0f-a204-b42f04555882.jpg)
![85f76762-9b24-4fda-871b-90e0245136ef.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177346/85f76762-9b24-4fda-871b-90e0245136ef.jpg)
![c84dea11-7be4-423e-bbc4-cf3411091881.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177347/c84dea11-7be4-423e-bbc4-cf3411091881.jpg)
![cd8175a0-15c3-4135-961d-be1650de2c24.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177349/cd8175a0-15c3-4135-961d-be1650de2c24.jpg)
![d76ff253-838f-4c38-b61f-40ae1a8fae31.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177350/d76ff253-838f-4c38-b61f-40ae1a8fae31.jpg)
![da8692d8-3630-4c68-823e-c59c88b4d089.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177352/da8692d8-3630-4c68-823e-c59c88b4d089.jpg)
![e624d43c-e11e-4b43-b4ec-507de17536fb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177353/e624d43c-e11e-4b43-b4ec-507de17536fb.jpg)
![f89796b5-e218-43eb-a668-e20421f45c96.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177354/f89796b5-e218-43eb-a668-e20421f45c96.jpg)
![fef9f937-d315-4839-b1ef-10636a818297.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177355/fef9f937-d315-4839-b1ef-10636a818297.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини