09.01.2024 16:55
Міські служби продовжують усувати наслідки негоди
![659d5ed68c7c0__8556dfdf-85ff-4268-bc35-7fb75b7345d3.jpg 659d5ed68c7c0__8556dfdf-85ff-4268-bc35-7fb75b7345d3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177602/659d5ed68c7c0__8556dfdf-85ff-4268-bc35-7fb75b7345d3.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Продовжуємо усувати наслідки вчорашньої негоди.
На цей час зафіксовано, що через учорашній вітер і зледеніння у місті впало 65 дерев та гілок. Фахівці міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, «Запоріжремсервісу», «Титану» і «Зеленбуду» одразу, ще з минулої ночі, оперативно розпочали їх розпилювати та вивозити.
У першу чергу увага приділялася деревам, які заважали руху транспорту та пересуванню пішоходів. Наразі опрацьовано вже 40 заявок. Паралельно комунальники продовжували працювати на місцях прильотів.
Роботи тривають.
![0069c9c4-3850-442a-89c0-04b086fe1350.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177698/0069c9c4-3850-442a-89c0-04b086fe1350.jpg)
![1c77a13c-b0a2-42ab-9e8f-ad99cb9798eb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177699/1c77a13c-b0a2-42ab-9e8f-ad99cb9798eb.jpg)
![29b5da8b-f11d-43af-a067-b6eb0be15a39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177700/29b5da8b-f11d-43af-a067-b6eb0be15a39.jpg)
![2c33a6be-ef52-43bd-aae8-8028914fc073.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177701/2c33a6be-ef52-43bd-aae8-8028914fc073.jpg)
![30d78574-7086-4aec-abea-0820ec040deb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177702/30d78574-7086-4aec-abea-0820ec040deb.jpg)
![3f5c7cc1-1eb7-4f91-bbf7-b4f067b9ecad.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177703/3f5c7cc1-1eb7-4f91-bbf7-b4f067b9ecad.jpg)
![49423820-1c5d-4cec-85e9-70e1b1fb79f6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177704/49423820-1c5d-4cec-85e9-70e1b1fb79f6.jpg)
![8556dfdf-85ff-4268-bc35-7fb75b7345d3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177705/8556dfdf-85ff-4268-bc35-7fb75b7345d3.jpg)
![b86d33f2-d776-455b-a5a8-3a9d5f5370fc.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177706/b86d33f2-d776-455b-a5a8-3a9d5f5370fc.jpg)
![d7ae0739-0a22-4c19-9f92-fb808d4b81cb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177707/d7ae0739-0a22-4c19-9f92-fb808d4b81cb.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини