09.01.2024 21:15
Ще одна гімназія має тепер комфортне укриття
![659d9bba75d43__photo_2024-01-09_20-01-21.jpg 659d9bba75d43__photo_2024-01-09_20-01-21.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177655/659d9bba75d43__photo_2024-01-09_20-01-21.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Ще одна запорізька гімназія має тепер комфортне укриття з капітальним ремонтом.
Продовжуємо системну роботу з облаштування у Запоріжжі найпростіших укриттів. Завдяки цьому безпечний простір площею 517 квадратів наразі є і в гімназії № 109, в якій навчаються понад 700 дітей.
Раніше приміщення було визнане придатним як укриття, але при цьому мало низку зауважень від ДСНС. Наразі всі недоліки усунені: тут встановлено потужну вентиляційну систему та систему освітлення, збудовано санкімнати, оновлено покриття стін та підлоги. Це вагомий крок на шляху до того, аби дітки змогли навчатися у змішаному форматі.
На ремонтні роботи було виділено понад 3,8 мільйонів гривень, з яких 2,3 мільйони гривень – це державна субвенція а 1,5 мільйони – кошти з міського бюджету.
Скористатися укриттям можуть усі мешканці. Доступ до сховища відкритий цілодобово.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.
Тихої усім ночі.
![photo_2024-01-09_20-01-14-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177708/photo_2024-01-09_20-01-14-(2).jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177709/photo_2024-01-09_20-01-14.jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177710/photo_2024-01-09_20-01-16.jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-17.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177711/photo_2024-01-09_20-01-17.jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-18.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177712/photo_2024-01-09_20-01-18.jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177713/photo_2024-01-09_20-01-19.jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-21.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177714/photo_2024-01-09_20-01-21.jpg)
![photo_2024-01-09_20-01-22.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/177715/photo_2024-01-09_20-01-22.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини