12.01.2024 16:10
Підтримуємо відкритий діалог з мешканцями Запоріжжя
![65a148cd39e6b__301d4abb-aed5-466e-bf49-745010def475.jpg 65a148cd39e6b__301d4abb-aed5-466e-bf49-745010def475.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178651/65a148cd39e6b__301d4abb-aed5-466e-bf49-745010def475.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Підтримуємо відкритий діалог з мешканцями Запоріжжя
В режимі «гарячої телефонної лінії» поспілкувалися з містянами щодо питань, які їх турбують.
Сьогоднішні звернення запоріжців стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, встановлення меморіальних дощок загиблим захисникам, облаштування виїзду для інвалідного візка в багатоповерхівці, кронування та видалення аварійних дерев на прибудинковій території, оренди земельної ділянки, надання гуманітарної допомоги у вигляді гігієни.
Дав доручення відповідним структурним підрозділам та керівникам районних адміністрацій опрацювати отримані звернення та запропонувати ефективні рішення. Триматиму вирішення цих питань на особистому контролі.
![301d4abb-aed5-466e-bf49-745010def475.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178652/301d4abb-aed5-466e-bf49-745010def475.jpg)
![418772629_820549033416980_7298150857576826701_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178653/418772629_820549033416980_7298150857576826701_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини