01.05.2026 17:00
Запоріжжя посилює співпрацю з Бельфором
Співпраця між Бельфором та Запоріжжям, започаткована ще у 1967 році, сьогодні отримує нове наповнення. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко.
На загальнодержавному рівні погоджено проєкт Угоди про продовження та поглиблення партнерських відносин між Запорізькою міською радою та містом Бельфор (Французька республіка).
- Вперше за десятиліття та вже в умовах незалежної України ми не лише відновили активний діалог, а й ухвалили оновлену угоду відповідно до сучасних викликів і потреб відновлення, - зазначила Регіна Харченко.
Запоріжжя послідовно розвиває міжнародну співпрацю, приділяючи особливу увагу містам-побратимам як важливим партнерам підтримки та розвитку.
- Сьогодні це партнерство переходить на новий рівень — від символічного зв’язку до практичної взаємодії, що охоплює культуру, освіту, молодіжну політику та гуманітарну підтримку, формуючи спільне бачення майбутнього, - наголосила Регіна Харченко.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Проводиться дослідження потреб переселенців
23/06/2026
Монтують сучасну модульну котельню
23/06/2026
Олімпійський день у Запоріжжі
23/06/2026
ЦНАПи надали понад 3,8 тисячі послуг
Усі новини