14.01.2024 09:20
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65a38b70e0385__photo_2024-01-14_09-06-16.jpg 65a38b70e0385__photo_2024-01-14_09-06-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178743/65a38b70e0385__photo_2024-01-14_09-06-16.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 2 атаки противника в районі села Роботине.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 20 прифронтових громад у Пологівському і Василівському районах. Завдали авіаційних ударів по Новоандріївці. До правоохоронців надійшло 23 повідомлення про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Про роботу громадського транспорту 27 липня
Усі новини