14.01.2024 16:40
Запорізькі спортсмени продовжують перемагати
![65a3f2a12fafb__photo_2024-01-14_15-11-36.jpg 65a3f2a12fafb__photo_2024-01-14_15-11-36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178747/65a3f2a12fafb__photo_2024-01-14_15-11-36.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Кінець минулого року приніс у скарбничку юних запорізьких спортсменів чимало нових досягнень.
На чемпіонаті Європи з ушу, який проходив в грудні у Туреччині і в якому взяли участь приблизно 500 атлетів з 23 країн, наші запорізькі спортсмени завоювали 22 медалі – 9 золотих, 9 срібних та одну бронзову.
Пишаємося нашими справжніми козаками та козачками і бажаємо усім запорізьким спортсменам та їхнім професійним тренерам у 2024 році нових здобутків, призових місць і чемпіонських титулів.
![photo_2024-01-14_15-11-30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178811/photo_2024-01-14_15-11-30.jpg)
![photo_2024-01-14_15-11-36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178812/photo_2024-01-14_15-11-36.jpg)
![photo_2024-01-14_15-11-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178813/photo_2024-01-14_15-11-37.jpg)
![photo_2024-01-14_15-11-38.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178814/photo_2024-01-14_15-11-38.jpg)
![photo_2024-01-14_15-11-39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178815/photo_2024-01-14_15-11-39.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини