15.01.2024 12:50
Дякуємо нашим ППО за захист
![65a50dc72786f__ппо-гол.jpg 65a50dc72786f__ппо-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178974/65a50dc72786f__ппо-гол.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Дякуємо нашим професійним Силам протиповітряної оборони за захист!
Завдяки тому, що наші захисники вранці влучно приземлили ворожий безпілотник, сьогодні у Запоріжжі не сталося трагедії. Ніхто з людей не постраждав, руйнувань немає, а наслідки вибухової хвилі мінімальні: ушкоджено вікна і балкони багатоповерхівок.
На місці працюють комунальники «Запоріжремсервісу» та розгорнуто намет міської ради, в якому представники райадміністрації і соцзахисту консультують мешканців постраждалих квартир.
Дякуємо нашим воїнам за влучну роботу.
![ппо-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178981/ппо-1.jpg)
![ппо11.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178982/ппо11.jpg)
![ппо2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178983/ппо2.jpg)
![ппо3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178984/ппо3.jpg)
![ппо4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178985/ппо4.jpg)
![ппо5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178986/ппо5.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Про роботу громадського транспорту 27 липня
Усі новини