19.01.2024 20:10
Запорізькі комунальники отримали сучасну техніку
![65aabb0315d9f__photo_2024-01-19_20-00-53.jpg 65aabb0315d9f__photo_2024-01-19_20-00-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180875/65aabb0315d9f__photo_2024-01-19_20-00-53.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запорізькі комунальники отримали сучасну техніку від міжнародних партнерів.
Завдяки плідній співпраці Запоріжжя з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» КП «ЕЛУАШ» отримало дві одиниці сучасної високоякісної техніки загальною вартістю майже 200 тисяч євро.
Ці машини, які мають тривалий термін служби, шляховики зможуть використовувати у своїй повсякденній роботі. Зокрема для навантаження та вивезення снігу і посипальних матеріалів, а також під час ремонтів доріг.
Дякуємо нашим надійним друзям з USAID за постійну підтримку Запоріжжя. Будемо й далі співпрацювати з міжнародними партнерами задля реалізації життєво важливих для нашого міста ініціатив.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.
Тихої усім ночі.
![photo_2024-01-19_20-00-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181015/photo_2024-01-19_20-00-53.jpg)
![photo_2024-01-19_20-01-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181016/photo_2024-01-19_20-01-01.jpg)
![photo_2024-01-19_20-01-05.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181017/photo_2024-01-19_20-01-05.jpg)
![photo_2024-01-19_20-01-07.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181018/photo_2024-01-19_20-01-07.jpg)
![photo_2024-01-19_20-01-09.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181019/photo_2024-01-19_20-01-09.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини