20.01.2024 13:30
День вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту
![65abaf40d617b__photo_2024-01-20_13-03-37.jpg 65abaf40d617b__photo_2024-01-20_13-03-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180901/65abaf40d617b__photo_2024-01-20_13-03-37.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Спільним Наказом Міністра оборони та Головнокомандувача Збройних Сил України 20 січня установлено як День вшанування пам’яті Кіборгів - мужніх, стійких і нескорених захисників донецького аеропорту.
Вони пройшли через саме пекло та нелюдські жахіття і ще тоді, 10 років тому, показали, на що здатні наші воїни, коли ворог посягає на найсвятіше – на волю і землю українця.
Зараз їхню надважку і героїчну справу продовжують тисячі українських хлопців і дівчат, які вже майже 700 днів чинять незламний опір рашистській навалі та дивують своєю стійкістю увесь світ.
Слава і честь захисникам України усіх поколінь! Вічна світла пам’ять тим, хто віддав життя у запеклій боротьбі за свободу.
![photo_2024-01-20_13-03-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180902/photo_2024-01-20_13-03-37.jpg)
![photo_2024-01-20_13-03-38.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180903/photo_2024-01-20_13-03-38.jpg)
![photo_2024-01-20_13-03-39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180904/photo_2024-01-20_13-03-39.jpg)
![photo_2024-01-20_13-03-40.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180905/photo_2024-01-20_13-03-40.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини