21.01.2024 17:25
Комунальники усувають наслідки негоди
![65ad37b55a889__photo_2024-01-21_16-29-08.jpg 65ad37b55a889__photo_2024-01-21_16-29-08.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180938/65ad37b55a889__photo_2024-01-21_16-29-08.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Комунальники вже працюють над усуненням наслідків негоди.
Починаючи з третьої години дня працівники КП «ЕЛУАШ» розпочали обробку та посипку протиожеледними матеріалами міських доріг. Зараз в усіх районах міста працює 48 одиниць техніки.
Наголошую, що керівники керуючих компаній, голови правлінь ОСББ та представники бізнесу несуть відповідальність за санітарний стан територій, прилеглих до їхніх будинків і об’єктів підприємницької діяльності. І в разі невиконання ними своїх обов’язків ми будемо притягувати їх до відповідальності.
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини