22.01.2024 10:05
У лікарні №1 сучасне діагностичне обладнання
![65ae1f4ab7b93__1-міська-лікарня.jpg 65ae1f4ab7b93__1-міська-лікарня.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181022/65ae1f4ab7b93__1-міська-лікарня.jpg)
У Запоріжжі лікарня №1 надає спеціалізовану медичну допомогу вторинного рівня як у відділеннях стаціонару, так і силами фахівців поліклінічного відділення.
Основні напрями діяльності лікарні є стаціонарна допомога хворим терапевтичного та хірургічного профілю, поліклінічна допомога вузьких фахівців, профілактичні огляди для співробітників підприємств.
За підрахунками медиків, за рік через стаціонарне відділення медзакладу проходить близько 5 тисяч пацієнтів. Через амбулаторію – понад 25 тисяч людей. І допомога кожному пацієнту в пріоритеті фахівців лікарні. Особливу увагу там приділяють діагностиці, бо виявлення захворювання на ранній стадії дає змогу почати своєчасне лікування.
Наприклад, ендоскоп допомагає лікарям-гінекологам безболісно та миттєво виявити хворобу. За допомогою гістерорезектоскопії можна провести діагностику та лікування різних захворювань матки та цервікального каналу.
- Переваги лікування цим методом полягають у тому, що це короткочасна операція, яка триває від 5 до 15 хвилин. Реабілітація після такої процедури проходить дуже швидко, - зазначив завідувач жіночої консультації міської лікарні №1 Олександр Куликов.
За допомогою відеобронхоскопа фахівці першої лікарні проводять обстеження при захворюваннях бронхолегеневої системи.
Серед ендоскопічних методів обстеження також відеоколоноскопія. Під час процедури фахівці обстежують нижній відділ шлункового-кишкового тракту та можуть одразу видалити поліпи й взяти матеріали для аналізів. Окрім того, якщо пацієнт має хронічний гастрит або виразки, то під час профілактичної гастроскопії спеціалісти можуть точно встановити діагноз.
У лікарні №1 за наявності електронного направлення безкоштовно проводять: колоноскопію (для пацієнтів старше 40 років), а також фіброгастроскопію, бронхоскопію та гістероскопію (для пацієнтів від 50 років).
![больница.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181042/больница.jpg)
![больница1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181043/больница1.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини