22.01.2024 13:42
Обʼєднані заради спільної мети
![65ae5625b9cd2__msg-1001790330682-16872.jpg 65ae5625b9cd2__msg-1001790330682-16872.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181156/65ae5625b9cd2__msg-1001790330682-16872.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Обʼєднані заради спільної мети.
Символічно, що саме у День Соборності ми разом з представниками обласної влади, духовенства, військовослужбовцями та громадськістю обʼєдналися, щоб помолитися за наших воїнів, і спільно підписали прапори України, Запоріжжя та Запорізької області.
Ці знамена, як символи єдності українців та нашої щирої вдячності американському народу за потужну підтримку, запорізька делегація незабаром представить на виставці Ukrainian Week у Вашингтоні. А прапори нашого міста і області ще й майорітимуть під час молитовного сніданку, який відбудеться в рамках Українського тижня.
![msg-1001790330682-16873.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181248/msg-1001790330682-16873.jpg)
![msg-1001790330682-16874.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181249/msg-1001790330682-16874.jpg)
![msg-1001790330682-16875.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181250/msg-1001790330682-16875.jpg)
![msg-1001790330682-16876.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181251/msg-1001790330682-16876.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини