23.01.2024 10:25
У Запоріжжі стерилізують та вакцинують бездомних тварин
![65af7063a2db0__Побутовик.jpg 65af7063a2db0__Побутовик.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181488/65af7063a2db0__Побутовик.jpg)
У Запоріжжі продовжує діяти Програма поводження з тваринами, яка передбачає вилов на вулицях міста і стерилізацію котів та собак з метою скорочення їх чисельності гуманним методом, а також вакцинацію проти сказу та чипування тварин.
Спеціальна програма поводження з бепритульними тваринами була прийнята в Запоріжжі у 2017 році. Нею передбачено вилов тварин на спеціалізованій машині лише з метою їх біостерилізації й подальший випуск тварин до ареалу перебування, тобто повернення на місце виловлювання. Окрім цього, кожну тварину вакцинують проти сказу, чипують (з занесенням до міжнародної бази animal-ID) та біркують.
Цими питаннями в місті займається КП «Побутовик». З 2017 року по теперішній час фахівці комунального підприємства відловили, біостерилізували, біркували, чипували та вакцинували близько 7190 тварин.
Реалізація Програми поводження з безпритульними тваринами в Запоріжжі триває і зараз.Запорожці можуть повідомляти про проблемні ситуації, що виникають з безпритульними тваринами, про місця їх проживання, а також звертатися щодо стерилізації та вакцинації бездомних тварин за телефоном: (067) 807-03-73.
![photo1705993304-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181623/photo1705993304-(1).jpg)
![photo1705993304-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181624/photo1705993304-(2).jpg)
![photo1705993304-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181625/photo1705993304-(3).jpg)
![photo1705993304-(4).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181626/photo1705993304-(4).jpg)
![photo1705993304-(5).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181627/photo1705993304-(5).jpg)
![photo1705993304-(6).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181628/photo1705993304-(6).jpg)
![photo1705993304-(7).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181629/photo1705993304-(7).jpg)
![photo1705993304-(8).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181630/photo1705993304-(8).jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини