23.01.2024 16:05
Триває демонтаж російськомовної реклами
![65afb2ca73be2__421010136_17873422995024643_2362098933040767344_n.jpg 65afb2ca73be2__421010136_17873422995024643_2362098933040767344_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181685/65afb2ca73be2__421010136_17873422995024643_2362098933040767344_n.jpg)
У Запоріжжі продовжуються перевірки дотримання вимог українського законодавства у сфері реклами. Зокрема, в місті тривають рейди щодо виявлення рекламних конструкцій, інформація на яких розміщена російською мовою.
Представники міської влади неодноразово нагадували підприємцям про необхідність змінити мову реклами, що опублікована мовою агресора, на державну. Згідно з вимогами статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та статті 6 Закону України «Про рекламу» реклама має бути лише державною мовою.
Так, минулого тижня в Олександрівському районі представники "Муніципальної варти зі спеціалістами КП «Градпроект» на підставі рішення виконавчого комітету демонтували низку конструкцій зовнішньої реклами, які порушували норми чинного законодавства, а власники не відреагували на попередження.
Зараз у Запоріжжі виявлено ще близько 40 таких конструкцій. Половину з них планують демонтувати примусово.
Запорізький бізнес закликають відповідально поставитися до цього питання й у разі, якщо в їх закладах чи торгових точках залишилися російськомовні інформаційні стенди, дошки, вивіски чи об'єкти зовнішньої реклами, якнайшвидше прибрати їх.
![420939685_17873423001024643_2952022654546379289_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181759/420939685_17873423001024643_2952022654546379289_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини