23.01.2024 20:05
До Запоріжжя завітали представники Управління ООН
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- До Запоріжжя завітали важливі гості – представники Управління ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА).
Завдяки нашій співпраці з партнерами з ОСНА мешканці постраждалих від ракетних обстрілів будинків отримують фіндопомогу, будматеріали, засоби гігієни та ще низку речей. Також в рамках нашої взаємодії місто отримало генератори для Пунктів Незламності.
Сьогодні мали можливість особисто подякувати за усю підтримку Директорці відділу операцій та адвокації ОСНА Едем Восорну. Наша зустріч відбулась біля зруйнованого будинку на Незалежної України, 67, який представники ОСНА вже відвідували близько року тому. Сьогодні ж партнери повернулися, щоб на власні очі побачити, як йдуть роботи з відбудови.
Дякуємо нашим міжнародним партнерам. Завдяки їхній підтримці та співпраці державної, місцевої та обласної влади зруйновані будинки у Запоріжжі відновлюються.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.
Тихої усім ночі.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
«Закрито» вікна у 15 будинках
26/06/2026
Як працюватиме транспорт з 27 по 29 червня
26/06/2026
Відновлюється рух електротранспорту
26/06/2026
Благоустрій Хортицького району
26/06/2026
Нові знання та досвід
Усі новини