24.01.2024 09:09
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 4 атаки противника південніше Червоного, західніше Вербового та Роботиного.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 25 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Завдали авіаційних ударів по селу Роботине. До правоохоронців надійшло 18 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини