24.01.2024 11:10
Міжнародний день освіти
![65b0d359df254__День-освіти.png 65b0d359df254__День-освіти.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/181947/65b0d359df254__День-освіти.png)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- 24 січня у світі відзначається Міжнародний день освіти.
Приємно відзначити, що Україна входить до десятки країн з найвищим рівнем грамотності. І це є свідченням невтомної праці наших освітян, професіоналізм яких гартувався під час карантинних обмежень і повітряних тривог.
У будь-яких умовах, і в укритті, і за-за кордону, наші педагоги наполегливо ведуть свої уроки, щоб їхні вихованці не мали «білих плям» в освіті. І які б соціальні бурі не вирували у суспільстві, освітяни продовжують навчати читати, писати, мислити, розуміти.
Велика подяка і шана педагогам за невтомну роботу, за новаторство і оптимізм у нинішніх складних умовах воєнного часу. Здоров’я вам, родинного затишку та українського миру.
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини