25.01.2024 09:13
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65b20a46687ef__msg-1001790330682-16933.jpg 65b20a46687ef__msg-1001790330682-16933.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182287/65b20a46687ef__msg-1001790330682-16933.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, на Запорізькому напрямку Сили оборони України активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили атаку противника в районі села Роботине.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 23 населених пункти у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Від ударів ворожої авіації постраждали Мала Токмачка та Роботине. До правоохоронців надійшло 15 повідомлень про руйнування будинків та інфраструктурних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини