25.01.2024 12:55
У Шевченківському районі тривають сезонні роботи
![65b258c403482__05ad155f-1719-4e2a-bd01-95c458b2a2cb.jpg 65b258c403482__05ad155f-1719-4e2a-bd01-95c458b2a2cb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182455/65b258c403482__05ad155f-1719-4e2a-bd01-95c458b2a2cb.jpg)
У Шевченківському районі продовжується благоустрій території, а також ведеться різнопланова адміністративна робота. В райадміністрації розповіли, що було виконано з 19 по 25 січня.
Так, протягом звітного періоду працівники КП «ЕЛУАШ» розчищали в Шевченківському районі дороги від снігу. А працівники КРБП «Зеленбуд» виконали прибирання території вул. Бочарова та у парку ім. В.Я.Клімова.
Протягом звітного періоду в районній адміністрації відбулося засідання опікунської ради з питань захисту прав недієздатних або обмежених у дієздатності осіб. Також відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, учасники якого розглянули 14 питань.
Минулого тижня мешканці квартальних комітетів №115, №124, 90 продовжили виготовляти окопні свічки, а також придбали 200 одиниць обігрівачів для рук та ніг та передали це захисникам. Жителі квартального комітету №96 пошили та передали військовим білизну, а мешканці квартального комітету №92 передали оборонцям продукти харчування.
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини