25.01.2024 16:50
Ще в одній гімназії облаштоване укриття
![65b2753b7b432__укр-гол.jpg 65b2753b7b432__укр-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182540/65b2753b7b432__укр-гол.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Продовжуємо приводити до ладу найпростіші укриття у міських закладах освіти.
Ще один запорізький навчальний заклад, в сховищі якого вже зроблено капітальний ремонт – це гімназія №45. Наразі там відремонтовано покрівлю, підлогу, стелю та стіни, замінено двері, оновлено вентиляцію та встановлено систему пожежної сигналізації.
Тепер наявність такого сховища дозволяє керівництву закладу розглядати можливість переходу учнів гімназії до змішаного формату навчання. До речі, згоду на це дав увесь педагогічний колектив та 35% батьків.
Хочу також зауважити, що укриття 45-ї гімназії знаходиться у цілодобовому доступі для мешканців усіх навколишніх будинків. І та гучна ситуація, яка днями там трапилася (коли жінку з дитиною не пустили до цього сховища), є абсолютно неприпустимою: такого неподобства не може бути в жодному комунальному закладі, в якому є укриття. Тож зараз за фактом цього інциденту проводиться службове розслідування і винні особи обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.
![укр1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182550/укр1.jpg)
![укр2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182551/укр2.jpg)
![укр3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182552/укр3.jpg)
![укр4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182553/укр4.jpg)
![укр5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182554/укр5.jpg)
![укр6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182555/укр6.jpg)
![укр7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182556/укр7.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини