25.01.2024 20:05
Триває відновлення будинків
![65b27726305bc__9f0356dc-1330-4968-bbe7-250b6505e147.jpg 65b27726305bc__9f0356dc-1330-4968-bbe7-250b6505e147.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182558/65b27726305bc__9f0356dc-1330-4968-bbe7-250b6505e147.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- У постраждалому під’їзді будинку на Зестафонській, 10 роботи практично завершено.
У 2-му під’їзді тривають активні ремонтні роботи.
Після того, як представники «Запоріжгазу» закінчать роботи з підключення квартир 1-го під’їзду до газопостачання, підрядник розпочне фарбування сходових маршів та укладання керамічної плитки на сходових клітинах.
Щодо ситуації ще на 3-х будинках:
Сталеварів, 16. У квартирах відновлюваного під’їзду прокладають електромережі. Після цього тут розпочнеться монтаж інженерних мереж. У найближчих планах - початок оздоблювальних робіт у відновлених квартирах та завершення укладання металочерепиці.
Кияшка, 22. У будинку замінили два каналізаційні випуски, завершують заміну ще двох. Почали укладання кахелю у санвузлах квартир і прокладання електромереж у приміщенні ЦНАПу.
Соборний, 151. У відновлених квартирах клеять шпалери, укладають кахель і ламінат, встановлюють сантехніку. Триває ремонт постраждалих квартир в інших під’їздах. Ведуться роботи з утеплення перекриття даху.
![26da3498-edff-4f89-9624-858740249f29.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182657/26da3498-edff-4f89-9624-858740249f29.jpg)
![2d654424-5bc9-4a78-9b2b-e535702f4916.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182658/2d654424-5bc9-4a78-9b2b-e535702f4916.jpg)
![4fbb52ac-6385-44f7-8098-9c1536d7afd0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182659/4fbb52ac-6385-44f7-8098-9c1536d7afd0.jpg)
![5a90fb6c-871f-458e-8130-f034688f48ad.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182660/5a90fb6c-871f-458e-8130-f034688f48ad.jpg)
![656952ce-c6a9-47d0-8c54-f47849e751cd.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182661/656952ce-c6a9-47d0-8c54-f47849e751cd.jpg)
![833647ed-60e3-42c4-a5b3-ee80a27af7e6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182662/833647ed-60e3-42c4-a5b3-ee80a27af7e6.jpg)
![9f0356dc-1330-4968-bbe7-250b6505e147.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182663/9f0356dc-1330-4968-bbe7-250b6505e147.jpg)
![aec9a2df-4eb3-4246-86fc-c453643a358d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182664/aec9a2df-4eb3-4246-86fc-c453643a358d.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини