26.01.2024 09:12
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65b35b9a229a1__photo1706252954.jpeg 65b35b9a229a1__photo1706252954.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182654/65b35b9a229a1__photo1706252954.jpeg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генштаб, на Запорізькому напрямку наші мужні захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 3 атаки ворога південно-східніше села Роботине.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 14 населених пунктів у Пологівському і Василівському районах. До правоохоронців надійшло 5 нових повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини