26.01.2024 11:36
Розвиток медичної галузі - важливе для міста питання
![65b37d380375f__msg-1001790330682-16950.jpg 65b37d380375f__msg-1001790330682-16950.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182769/65b37d380375f__msg-1001790330682-16950.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Функціонування та розвиток медичної галузі - дуже важливе для міста питання.
Розвиток міських лікарень, пологових будинків, стоматологій і центрів ПМСД в умовах воєнного стану - ключова тема нещодавного засідання координаційної ради з питань охорони здоров’я.
Дав доручення очільникам медзакладів презентувати на наступному засіданні ради своє бачення щодо діяльності їхніх установ у 2024-2026 роках. Завдяки цьому ми отримаємо повну картину щодо того, яким чином вони зможуть розвиватися і працювати без дотаційних вливань.
Окремо висловлюємо подяку ректору Запорізького медично-фармацевтичного університету за надану можливість провести нараду в стінах цього сучасного і потужного вишу.
![msg-1001790330682-16951.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182800/msg-1001790330682-16951.jpg)
![msg-1001790330682-16952.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182801/msg-1001790330682-16952.jpg)
![msg-1001790330682-16953.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182802/msg-1001790330682-16953.jpg)
![msg-1001790330682-16954.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182803/msg-1001790330682-16954.jpg)
![msg-1001790330682-16955.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/182804/msg-1001790330682-16955.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини