27.01.2024 13:15
День пам’яті жертв Голокосту
![65b4e6748bba1__photo_2024-01-26_16-28-04.jpg 65b4e6748bba1__photo_2024-01-26_16-28-04.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/183023/65b4e6748bba1__photo_2024-01-26_16-28-04.jpg)
Сьогодні ми зі скорботою в серці вшановуємо пам’ять мільйонів безневинних синів і дочок єврейського народу, яких 80 років тому, під час Другої світової війни, винищила каральна машина нацистської ідеології.
Пройшов час, але, на жаль, не всі винесли уроки з історичного минулого і навіть у двадцять першому сторіччі слова «кожне життя – безцінне» залишаються для людиноненависницького кремлівського тирана пустим звуком.
І тепер рашистська каральна машина вдається до геноциду вже нашого українського народу - вбиваючи, скалічуючи фізично і морально, позбавляючи житла і майна.
Зупинимо. Але ніколи не забудемо і не пробачимо.
Вічна пам’ять жертвам Голокосту.
Секретар міської ради Анатолій Куртєв
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
19/07/2024
Зміни у роботі трамвайного маршруту №3
19/07/2024
Підсумки «прямої» лінії
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
Усі новини