28.01.2024 09:20
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65b610e3c67eb__photo_2024-01-28_09-05-50.jpg 65b610e3c67eb__photo_2024-01-28_09-05-50.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/183081/65b610e3c67eb__photo_2024-01-28_09-05-50.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генштаб, на Запорізькому напрямку наші воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили ворожу атаку західніше села Вербове.
Водночас російські терористи продовжують обстрілювати прифронтові громади області. Як повідомляє обласна військова адміністрація, учора окупанти здійснили атаки безпілотниками по Запоріжжю та населеним пунктам Пологівського і Василівського районів. Більше десяти громад зазнали артобстрілів. До правоохоронців надійшло 4 нових повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
19/07/2024
Зміни у роботі трамвайного маршруту №3
19/07/2024
Підсумки «прямої» лінії
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
Усі новини