01.02.2024 09:07
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65bb439444cb9__msg-1001790330682-17065.jpg 65bb439444cb9__msg-1001790330682-17065.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184516/65bb439444cb9__msg-1001790330682-17065.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 8 ворожих атак північніше села Приютне, західніше Вербового та Роботиного.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 27 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Завдали авіаційних ударів по Білогір'ю та Роботиному. Правоохоронці зафіксували 25 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та інших мирних об'єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини