01.02.2024 16:02
Триває відновлення будинків
![65bba5187183f__ec17e109-22e9-48cb-87fc-6b830831ab3b.jpg 65bba5187183f__ec17e109-22e9-48cb-87fc-6b830831ab3b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184858/65bba5187183f__ec17e109-22e9-48cb-87fc-6b830831ab3b.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- На Соборному, 151 завершують ремонт квартир та найпростішого укриття.
Загалом тут ремонтують 22 квартири, 12 з яких – у відбудованому підʼїзді. В усьому будинку встановлюють водостічну систему і продовжують утеплювати перекриття даху і зовнішніх стін. Тривають ремонтні роботи у всіх підʼїздах та роботи з благоустрою на прибудинковій території. В укритті виконують внутрішні роботи, планують встановити вентиляцію і електромережу.
Щодо ситуації ще на 3-х будинках:
Сталеварів, 16. У квартирах відновленого під’їзду завершують монтаж електромереж та починають монтаж інженерних мереж. На даху укладають металочерепицю.
Зестафонська, 10. На сходових майданчиках 1-го під’їзду укладають керамічну плитку. У 2-му і 3-му під’їздах виконують штукатурні та шпаклювальні роботи.
Кияшка, 22. Завершено заміну каналізаційних випусків будинку. У квартирах розпочато укладання керамічної плитки, завершуються штукатурні роботи. У приміщенні ЦНАПу прокладають електромережі та виконують «стяжку» підлоги.
![605d66c1-bfe4-4887-9299-a454be35cd5f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184901/605d66c1-bfe4-4887-9299-a454be35cd5f.jpg)
![f2734342-93f1-4ea0-b206-93af19785a76.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184902/f2734342-93f1-4ea0-b206-93af19785a76.jpg)
![msg871856703-25899.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184903/msg871856703-25899.jpg)
![msg871856703-25901.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184904/msg871856703-25901.jpg)
![msg871856703-25902.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184905/msg871856703-25902.jpg)
![msg871856703-25903.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184907/msg871856703-25903.jpg)
![msg871856703-25904.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184908/msg871856703-25904.jpg)
![msg871856703-25906.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184909/msg871856703-25906.jpg)
![msg871856703-25907.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184910/msg871856703-25907.jpg)
![msg871856703-25908.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/184911/msg871856703-25908.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини