02.02.2024 12:05
Благоустрій у Шевченківському районі
![65bcbe8c2c220__2.jpg 65bcbe8c2c220__2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185260/65bcbe8c2c220__2.jpg)
В усіх районах міста працюють над упорякуванням та виконанням планових завдань. Так, про виконані за тиждень роботи розповіли представники Шевченківської райадміністрації.
Зокрема КРБП «Зеленбуд» прибирає сміття в парках по вул. Бочарова та ім. В.Я. Клімова, а також здійснює планове формування дерев.
29 січня відбулися вибори голови квартального комітету №113 у Шевченківському районі Запоріжжя. За результатами конференції (зборів) жителів квартального комітету №113, що проживають в межах території його діяльності, обрано новий склад органу самоорганізації населення.
31 січня в малій залі районної адміністрації відбулося засідання опікунської ради з питань захисту прав недієздатних або обмежених у дієздатності осіб при Шевченківській районній адміністрації. Розглянуто 3 питання.
Мешканці квартальних комітетів №115, №124, №100 продовжили виготовляти окопні свічки та передали їх захисникам.
Голова квартального комітету №120 за сприяння церкви роздала гуманітарну допомогу найбільш вразливій категорії населення, що проживає в межах кварталу.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини