02.02.2024 13:50
Фахівці перевіряють якість питної води
![65bcd5cb3d07f__659fb442c69d3__9e69a52427-1_600x.jpeg 65bcd5cb3d07f__659fb442c69d3__9e69a52427-1_600x.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185299/65bcd5cb3d07f__659fb442c69d3__9e69a52427-1_600x.jpeg)
Структурні підрозділи Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України продовжують здійснювати систематичні моніторингові дослідження якості питної води у місті.
За інформацію Запорізького обласного ЦКПХ, вчора, 1 лютого, було досліджено три проби на мікробіологічні та три проби на санітарно-хімічні показники води в Запоріжжі. Жодних відхилень від нормативних показників фахівці не виявили.
Разом з тим містянам слід пам’ятати про небезпеку вживання води з природних джерел: колодязів, бюветів, каптажів, де може бути високий ризик забруднення. Вживання такої води може призвести до серйозних захворювань.
Щоб вберегти себе та близьких від хвороб, які передаються через воду, фахівці радять:
- користуватися лише очищеною водою. Використовувати фільтри для очищення води перед вживанням;
- уникати вживання води з невідомих джерел;
- зберігати воду в безпечних умовах.
Слід пам’ятати, що вода з природних джерел може бути небезпечною. Тому краще не використовувати її доти, поки спеціалісти не проведуть лабораторне тестування на вміст небезпечних речовин та збудників хвороб.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини