02.02.2024 14:57
Відбулася зустріч з японськими кореспондентами
![65bce71f77f57__photo1706878173.jpg 65bce71f77f57__photo1706878173.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185346/65bce71f77f57__photo1706878173.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- До Запоріжжя завітали кореспонденти японського інформаційного агентства Kyodo News.
Поспілкувався з японськими журналістами про те, чим живе Запоріжжя під час війни та як зустрічає і підтримує переселенців.
Також одне з питань, яке цікавило представників Kyodo News – чи доєднається Запоріжжя до Японсько-Української конференції зі сприяння економічному відновленню України. Це захід, про проведення якого президент Володимир Зеленський і японський прем’єр-міністр Фуміо Кісіда домовилися ще в травні, під час зустрічі на саміті G7.
Дійсно, мною було отримано запрошення на Японсько-Український бізнес-форум зі сприяння економічному відновленню України, який є підготовчим заходом до Конференції з відновлення і фокусується на питаннях саме локального рівня, тобто на життєдіяльності українських громад.
Тож готуємося доєднатися до Японсько-Українського бізнес-форуму та ставимо собі важливу мету – віднайти серед японських міст місто-побратим для Запоріжжя.
![photo1706878174-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185347/photo1706878174-(1).jpg)
![photo1706878174-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185348/photo1706878174-(2).jpg)
![photo1706878174.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185349/photo1706878174.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини