02.02.2024 20:10
Підтримувати тих, хто захищає Запоріжжя та Україну – обов’язок
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Підтримувати тих, хто захищає Запоріжжя та Україну – спільний обов’язок міста і держави
Ветеран російсько-української війни Микола Трегубенко пішов на фронт у 2014 році. 6 років чоловік захищав країну у складі добровольчих формувань і з початком повномасштабного вторгнення повернувся на передову. Микола Олександрович воював на Запорізькому напряку, допоки не був змушений залишити службу за станом здоров’я.
Держава і місто дбають про тих, хто їх захищає. Нещодавно Микола Трегубенко, в рамках державної програми по забезпеченню ветеранів житлом, за державні кошти придбав у Запоріжжі квартиру. У свою чергу міська влада виділила чоловікові кошти на облаштування придбаного житла.
Продовжимо піклуватись про пана Миколу, тим паче, що чоловік не має родини. Відтепер місто стане для нього опорою, яка забезпечить йому соціальний супровід і допомогу в лікуванні.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо українським воїнам.
Тихої усім ночі.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини