03.02.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65bde68979bbf__photo_2024-02-03_09-06-00.jpg 65bde68979bbf__photo_2024-02-03_09-06-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185490/65bde68979bbf__photo_2024-02-03_09-06-00.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генштаб, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 3 атаки противника в районі Роботиного та західніше Вербового.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 19 населених пунктів у Пологівському та Василівському районах. Від ударів ворожої авіації постраждало село Роботине. Правоохоронці зафіксували 8 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Триває благоустрій Хортицького району
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
Усі новини