04.02.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65bf382cd1897__photo_2024-02-04_09-05-10.jpg 65bf382cd1897__photo_2024-02-04_09-05-10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185555/65bf382cd1897__photo_2024-02-04_09-05-10.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генерального штабу, на Запорізькому напрямку наші мужні військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили атаку противника в районі села Роботине.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 22 населених пункти у Пологівському та Василівському районах. Авіаційного удару зазнало село Новодарівка. Правоохоронці задокументували 6 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та інших мирних об'єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!