05.02.2024 09:08
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65c089d9ab82d__msg-1001790330682-17128.jpg 65c089d9ab82d__msg-1001790330682-17128.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185626/65c089d9ab82d__msg-1001790330682-17128.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 4 атаки противника північніше Приютного та Роботиного.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 20 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському та Василівському районах. До правоохоронців надійшло 2 нових повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!