05.02.2024 10:05
Послуги ЦНАПів залишаються затребуваними серед містян
![65c08fd279b1e__65900cccad83c__o_1hhu1it921ner18p31m5k7kic871k.jpg 65c08fd279b1e__65900cccad83c__o_1hhu1it921ner18p31m5k7kic871k.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185652/65c08fd279b1e__65900cccad83c__o_1hhu1it921ner18p31m5k7kic871k.jpg)
Протягом тижня, з 29 січня по 2 лютого, до запорізького Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів надійшло 2 739 різноманітних запитів.
Минулого тижня найбільше громадян – 1932 – звернулися з заявою на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до міста у період воєнного стану.
Серед популярних послуг залишається державна реєстрація права власності на нерухоме майно. Протягом тижня до ЦНАПів надійшло 173 таких запити. Крім того, 72 людям потрібно було отримати витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Нагадаємо, у Запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах запоріжці можуть отримати 286 послуг.