05.02.2024 09:45
Комунальники дбають про санітарний стан міста
![65c08fd474c5a__1.jpg 65c08fd474c5a__1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185653/65c08fd474c5a__1.jpg)
Щодня працівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» наводять чистоту на вулицях та зелених зонах, у міських парках та скверах.
Так, з 25 по 31 січня в роботах були задіяні 12 одиниць техніки та 244 фахівця.
Впродовж тижня «зеленбудівці» та «титанівці» виконували щоденне прибирання територій міста від випадкового сміття на загальній площі понад 1200 гектарів.
Також комунальники обрізали близько 40 одиниць дерев з автопідіймача. Крім того, впродовж тижня було вивезено 65 тонн сміття, гілля та зеленої маси та близько 25 куб. метрів твердих побутових відходів