05.02.2024 20:20
Посилимо перевірки приватних перевізників
![65c1274b2d3c4__photo_2024-02-05_12-56-09.jpg 65c1274b2d3c4__photo_2024-02-05_12-56-09.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/186179/65c1274b2d3c4__photo_2024-02-05_12-56-09.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Забезпечення пільгового проїзду – обов’язкова умова для всіх міських перевізників.
Постійно знаходжуся на зв’язку з мешканцями Запоріжжя і нещодавно отримав особисте повідомлення про неприпустиму ситуацію, яка сталась на маршруті № 49. Водій маршрутного таксі відмовив жінці з інвалідністю у пільговому проїзді та згодився її везти лише після втручання інших пасажирів.
На цей час трудові відносини між водієм-правопорушником і підприємством, що обслуговує маршрут № 49, припинено. Відповідне рішення було озвучене на засіданні міської комісії з питань обслуговування автобусних маршрутів.
На жаль, це не єдина скарга від містян і тому ми вирішили посилити перевірки виконання перевізниками умов договорів. У лютому такі перевірки чекають маршрути №№14, 62, 80, 89.