08.02.2024 13:30
Запоріжжя презентували в Японії
![65c4bb6885cb8__o_1gpb4sn141t5e1s9c26u190o17ala.jpg 65c4bb6885cb8__o_1gpb4sn141t5e1s9c26u190o17ala.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/187412/65c4bb6885cb8__o_1gpb4sn141t5e1s9c26u190o17ala.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запорізька делегація презентувала в Японії інвестиційну привабливість нашого міста та його сучасну проблематику.
До Японсько-Українського бізнес-форуму, що проходить зараз у Токіо, доєдналися представники семи українських громад, серед яких - і наше рідне Запоріжжя.
Розповіли учасникам заходу, як і чим зараз живе наше козацьке місто, з якими основними викликами стикається та чим саме може зацікавити міжнародних інвесторів.
Чимало японських телеканалів транслювали форум у прямому ефірі, тож вся Японія дізналася про Запоріжжя та про можливості взаємовигідної співпраці з нашим містом у реалізації низки важливих проєктів (як направлених на втілення в життя першочергових потреб, так і довгострокових перспектив).