09.02.2024 15:15
Юний спортсмен здобув три нагороди міжнародного турніру
![65c61de796c5d__1.jpg 65c61de796c5d__1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188198/65c61de796c5d__1.jpg)
Минулими вихідними у м. Гіза (Єгипет) пройшли рейтингові відбіркові змагання з тенісу настільного, в яких взяла участь національна параолімпійська збірна. До складу команди увійшов і вихованець запорізької ДЮСШ №4 Лев Кац.
За підсумками змагань юний запорізький тенісист зайняв перше місце в індивідуальних змаганнях, а також виборов «золото» і «срібло» у парних змаганнях. Загалом, за підсумками виступів, Національна паралімпійська збірна України з настільного тенісу стала віцечемпіоном турніру.
Вітаємо спортсмена та його досвідчених тренерів-викладачів ДЮСШ № 4 Панасенка Володимира та Бганку Тетяну зі спортивними здобутками.
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188210/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188211/3.jpg)