09.02.2024 19:10
Відвідали муніципалітет Токіо
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Візит запоріжців у складі української делегації до муніципалітету Токіо – можливість перейняти досвід японського народу, який дозволить впроваджувати нові зміни
Українська делегація завітала до токійського муніципалітету, де мала нагоду поспілкуватися з представниками різних відділів, зокрема відділу туризму та Бюро екології столичного уряду Токіо.
Cеред важливих тем, які були представлені нашій делегації – механізми сортування та переробки сміття, відновлення міста після надзвичайних ситуацій та алгоритми дій, прораховані на випадок виникнення усіх можливих природних катаклізмів.
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини