09.02.2024 19:35
Триває відновлення будинків
![65c6625e222e5__photo_2024-02-08_08-43-47-(2).jpg 65c6625e222e5__photo_2024-02-08_08-43-47-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188316/65c6625e222e5__photo_2024-02-08_08-43-47-(2).jpg)
Продовжується відбудова багатоповерхових будинків, частково зруйнованих російськими обстрілами. Підрядники активно працюють на чотирьох багатоповерхівках, де роботи контролює місто.
На вул. Кияшка, 22 будівельники шпаклюють стіни, відкоси у квартирах 2-го та 3-го під’їздів. Робітники укладають керамічну плитку у санвузлах квартир 1-го під’їзду. У приміщенні територіального підрозділу міського ЦНАПу встановлюють електричні щитки, прокладають електричні мережі, продовжують робити «стяжку» підлоги. На тому тижні підрядники продовжать працювати у квартирах, виконуватимуть внутрішні роботи в найпростішому укритті будинку та у приміщенні ЦНАПу.
На пр. Соборному, 151 працівники продовжують ремонт відновлених та частково постраждалих квартир. Будівельники виконують штукатурні роботи у нежитлових приміщеннях, йде благоустрій прилеглої до будинку території. Наступного тижня підрядна організація продовжить укладати ламінат, кахель, клеїти шпалери, а також встановлювати сантехніку у квартирах.
На вул. Зестафонській, 10 виконується демонтаж штукатурки у другому-четвертому під’їздах. У першому під’їзді йде монтаж газових мереж, виконується укладання керамічної плитки на сходових клітинах. Наступного тижня тут продовжуватиметься ремонт під’їздів, у другому-третьому під’їздах прокладатимуть електромережі, мінятимуть батареї.
На вул. Сталеварів, 16 проводиться монтаж інженерних, електричних мереж у відновленому під’їзді, проводиться укладання металочерепиці на покрівлі, йдуть штукатурні та шпаклювальні роботи у підвалі. Наступного тижня роботи триватимуть, також виконуватимуться штукатурні роботи у відновлених квартирах.
![photo_2024-02-08_08-43-45.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188317/photo_2024-02-08_08-43-45.jpg)
![photo_2024-02-08_08-43-47-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188318/photo_2024-02-08_08-43-47-(2).jpg)
![photo_2024-02-08_08-49-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188319/photo_2024-02-08_08-49-34.jpg)
![photo_2024-02-08_09-33-06-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188320/photo_2024-02-08_09-33-06-(3).jpg)
![photo_2024-02-08_09-33-06-(5).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188321/photo_2024-02-08_09-33-06-(5).jpg)
![photo_2024-02-08_10-54-04-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188322/photo_2024-02-08_10-54-04-(2).jpg)
![photo_2024-02-08_10-54-22-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188323/photo_2024-02-08_10-54-22-(2).jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини