10.02.2024 11:15
Зустрілися з губернаторкою Токіо
![65c73eb187f89__photo_2024-02-10_07-21-16-(2).jpg 65c73eb187f89__photo_2024-02-10_07-21-16-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188361/65c73eb187f89__photo_2024-02-10_07-21-16-(2).jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Українська делегація зустрілася у Токіо з губернаторкою японської столиці Юріко Коїке
Під час нашого спілкування пані Юріко зазначила, що щодня переглядає новини про війну в Україні і кожного разу у неї болить за серце від тих подій, що відбуваються зараз у нашій державі. «Це порушення міжнародного законодавства, від якого страждає багато звичайних людей», - впевнена японська політикиня.
Дуже приємно було дізнатися, що Юріко Коїке знайома із Запоріжжям, знає з новин про проблематику нашого міста та цілковито його підтримує. Тож скористався нагодою особисто подарувати губернаторці Токіо запорізький сувенір із зображенням краєвидів нашого козацького міста.
Тепер частинка Запоріжжя оселилася в кабінеті пані Юріко та залишиться в стінах токійського муніципалітету.
![photo_2024-02-10_07-21-16-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188362/photo_2024-02-10_07-21-16-(2).jpg)
![photo_2024-02-10_07-21-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188363/photo_2024-02-10_07-21-16.jpg)
![photo_2024-02-10_07-56-17.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188364/photo_2024-02-10_07-56-17.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини