12.02.2024 09:09
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65c9c473e864e__msg-1001790330682-17275.jpg 65c9c473e864e__msg-1001790330682-17275.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188451/65c9c473e864e__msg-1001790330682-17275.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генштабу, на Запорізькому напрямку наші мужні воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили атаку противника в районі села Роботине.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 22 населених пункти у Пологівському та Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка, Роботине та Новодарівка. До правоохоронців надійшло 2 повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини