Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

12.02.2024 10:50

«Елуашівці» очистили дороги від наносного ґрунту

65c9cd41f0f8a__ЕЛУАШ-12.02.jpg

Як повідомили в департаменті муніципального управління, протягом минулого тижня працівники КП «ЕЛУAШ» провели механічне та ручне прибирання 49 вулиць міста Запоріжжя, вивезли 585 т наносного ґрунту та залишків технологічного матеріалу.

Фахівці інспекції з благоустрою склали 1 протокол щодо адміністративних правопорушень та надали 25 вимог щодо порушення норм законодавства в сфері благоустрою. Крім того, перевірили 3 локації розриттів на відповідність до виданих  ордерів.

Також 8 протоколів щодо адміністративних правопорушень за тиждень склали інспектори КП «Муніципальна варта». 6 протоколів виписані запоріжцям за ст.152 КУпАП та 2 протоколи - за ч.2 ст. 156 КУпАП.

У департаменті муніципального управління велась адміністративна робота. Так, було проведено засідання робочої групи щодо визначення зон та відведення місць для здійснення підприємницької діяльності, на якому розглянуто 6 питань. Забезпечено виконання рішення виконавчого комітету щодо демонтажу 1 незаконно розташованого об’єкту. Опрацьовано матеріал, за результатами якого підготовлено проєкти рішень виконавчого комітету щодо усунення наслідків порушень типових правил благоустрою.

Опрацьовано заяву про видачу дозволів на порушення об’єктів благоустрою та видано відповідний дозвіл. Опрацьовано 3 заяви про видачу ордерів на проведення планового або аварійного розриття. Надано відповіді на 11 звернень з питань розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі. Укладено 20 договорів та додаткових угод на право користування місцем для ведення підприємницької діяльності.