12.02.2024 10:55
ЦНАПи надають 286 послуг містянам
![65c9cdd11ebbe__65a4db90e56c3__658a8ed8364a3__111.jpg 65c9cdd11ebbe__65a4db90e56c3__658a8ed8364a3__111.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/188506/65c9cdd11ebbe__65a4db90e56c3__658a8ed8364a3__111.jpg)
З 5 по 9 лютого до запорізького Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів надійшло 2 656 різноманітних запитів.
Найбільше громадян – 1095 – звернулися з заявами на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до міста у період воєнного стану.
Серед популярних послуг залишаються також отримання матеріальної допомоги мешканцям, чиє житло зруйноване або стало непридатним для проживання у результаті ворожих обстрілів. Минулого тижня таких заяв було подано 364. Ще 306 запоріжців звернулись за державною реєстрацією права власності на нерухоме майно. Крім того, 210 містянам потрібно було отримати витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Ще 84 заяви стосувались отримання інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та 60 заяв було подано про зміну переліку тимчасово розміщених внутрішньо переміщених осіб у житлових приміщеннях.
Нагадаємо, у Запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах запоріжці можуть отримати 286 послуг.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Про роботу громадського транспорту 27 липня
Усі новини